Orvos válaszol

Kérdését itt teheti fel

LABOREREDMÉNYEK ÉRTÉKELÉSE

Felhívjuk a figyelmét, hogy labor és egyéb vizsgálati eredmény értékelése szakorvosi kompetencia, mely a klinikai kép és az összes rendelkezésre álló egészségügyi információ ismeretében történhet meg.

Javasoljuk, az eredmények értékeléséhez, a megfelelő kezelés megválasztásához jelentkezzen be vizitre.

Kedves Látogatónk!

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatához kötelezően megadandó személyes adatok az emailcím és név (utóbbi tetszőleges, lehet kitalált megnevezés is, nem szükséges az Ön nevét megadni), melyeket a kérdés informatikai azonosítására, a válasz emailen megküldéséhez használjuk. Az "Orvos válaszol" funkció használatával Ön ezen adatok általunk kezeléséhez hozzájárul. Bővebb információért olvassa el Adatvédelmi tájékoztatónkat! További adatkezelési információkkal kapcsolatban olvassa el az Adatkezelési Tájékoztatónk

Tisztelt Doktornő/Doktor úr!
7 hónapos kislányomnak szénanáthás tünetei vannak.Elvittem helyben a gyermek orvoshoz aki először megfázásra kezelte,és pár nap elteltével semmi javulást nem észleltem.Visszavittem az orvoshoz és megkérdeztem hogy lehet e allergia mert nem kap levegőt az orrán és ezen kívül semmi más tünete nincs.
Én 4eve küzdök allergiával és a terhességem alatt fokozott volt,ezért gondoltam ra hogy esetleg ő örökölhette e!?
Kérdésem az lenne hogy Önök ilyen kicsi gyereknél végeznek e erre utaló vizsgálatot vagy van e vmi módja hogy javítsam a kislányom közérzetén?
Köszönöm Szépen előre is információt és a segítséget!
Tisztelettel:Marietta
Tisztelt Kérdező,
Ilyen kicsi gyermeknél is lehetséges az alap fül-orr-gégészeti vizsgálat elvégzése. Nálunk Fül-orr-gégész allergológus szakorvos tudja megvizsgálni a gyermeket. Természetesen a viziten meg tudják beszélni az orvossal hogy milyen módon tudják a tüneteket enyhíteni.
Ha szeretnének minket felkeresni, akár online is be tud jelentkezni.
Üdvözlettel:
Budaházi Kata

Hírek

Születésünk módja is befolyásolja, hogy allergiások leszünk-e életünk során

Születésünk módja is befolyásolja, hogy allergiások leszünk-e életünk során

Az elmúlt húsz évben nagyjából 15 százalékkal emelkedett az allergiás megbetegedések száma, és 2050-re a lakosság fele érintett lehet valamilyen allergiás reakcióval vagy megbetegedéssel. Dr. Balogh Ádám, az Allergiaközpont csecsemő- és gyermekgyógyász, allergológus és klinikai immunológus szakembere arra hívja fel a figyelmet, hogy az anyatejes táplálás kiemelt jelentőségű az allergiás megbetegedések kialakulásának megelőzésében.  

További részletek
Egyre nagyobb az érdeklődés az ételallergiák iránt az online térben is

Egyre nagyobb az érdeklődés az ételallergiák iránt az online térben is

Az utóbbi években jelentősen megnőtt azok száma, akiknél valamilyen panaszt okoz bizonyos ételek fogyasztása. Dr. Sárdi Krisztina, az Allergiaközpont belgyógyász, gasztroenterológus orvosa szerint a betegek szívesen támaszkodnak az interneten elérhető információkra, de a diagnózis megállapításához elengedhetetlen az orvossal történő konzultáció.

További részletek

Orvos válaszol

Kérdését itt teheti fel

SPECIALIZÁLT KÖZPONTOK